Úspešný módny koncept Lombardi Fashion House mení históriu

Hoci značka Lombardi Fashion je na trhu už 6 rokov, jej zakladateľ Jozef Grondžák vo svete podnikania si eviduje oveľa viac odpracovaných rokov.
Jeho kolekcie pánskych oblekov sú určené na bežné nosenie ale aj na slávnostné príležitosti, no najväčšiu pozornosť však pútajú práve extravagantné obleky pre odvážnych pánov.

Čo sa skrýva za úspešným módnym konceptom?

Jozef Gronžák tak isto stojí za úspešným konceptom Lombardi Fashion House, kde na jednom mieste nájdete všetko. Páni pod jednou strechou nájdu obleky aj košele šité na mieru, doplnky ako sú kravaty či viazanky a dámy zase objavia široký výber luxusných šiat, svadobné šaty, doplnky a dokonca si môžu samé navrhnúť kabelku, ktorú vyrobia podľa jej predstáv.

Lombardi Fashion House nájdete v obchodnom dome TPD v Bratislave, ktorého z minulosti sprevádza povesť elektrodomu. Dnes to však už nie je pravda. Je to obchodný dom, v ktorom nájdete širokú škálu rôznorodých obchodov.

Len dva dni po otvorení novej prevádzky Lombardi Fashion House vyšlo vyhlásenie pandémie koronavírusu a tak ako väčšina obchodov na Slovensku aj tento obchod zostal istý čas zatvorený.

Ako si tento podnikateľ poradil v ťažkých chvíľach, za čo je vďačný a kto ho najviac podporil, sa viac dozviete v rozhovore:

http://bit.ly/monjaprole_lombardifashion

Autor článku: Monja Prole

#lombardifashion #lombardifashionhouse #bados  #sicilystyle #salonmabelle #sussesbag #conceptstyle #monjaprole #podnikanie #moda #style #damskamoda #luxury #fashion