Neobvyklý darček, ktorý odštartoval biznis

Kým sa v dnešnej dobe mladí ľudí  potulujú životom, nevedia odkiaľ začať, čo robiť alebo sedia  niekde v bežnom zamestnaní, chalani z Jovitepu napriek tomu, že majú čerstvo po dvadsiatke, budujú  úspešný biznis.

Celé ich podnikanie sa začalo jedným obyčajným darčekom, ktorým bol tepovač a dnes svoje služby poskytujú aj v susedných štátoch ako sú Rakúsko a Česko.

Hoci k svojej práci pristupujú veľmi zodpovedne, pracovný deň sa snažia spríjemniť práve formou zaujímavých a vtipných videí, ktoré na sociálnych sieťach bavia množstvo sledovateľov.

Napriek tomu, že sa na začiatku stretli s nepochopením, nebáli sa byť „inými“ a nevzdali sa svojej vlastnej predstavy, že predaj a marketing v tomto odvetví sa môže robiť ináč.  Dôkazom, že to robia dobre sú práve tisíce foloverov na sociálnych sieťach.

Počas svojho podnikateľského rasu zažili aj ťažké chvíle, keď zo dňa na deň stratili kamaráta a jedného zo spoločníkov. Táto tŕpka udalosť ich priviedla k uvedomeniu si, že v živote nič nie je samozrejmé a k tomu, že sú vďační za každý jeden nový  deň. Táto skúsenosť sa zároveň  stala ich obrovskou motiváciou pokračovať ďalej v plnení si svojich snov.

Jovitep

Hoci odmietli ísť na vysokú školu, neustále sa vzdelávajú práve v oblasti, ktorá je  potrebná pre ich prácu a ich veľkým vzorom je Gary Vaynerchuk.

Ako si chalani vedia poradiť s náročnými a neočakávanými situáciami a čo by chceli odkázať svojim rovesníkom, si pozrite následujúcom videu:

http://bit.ly/monjaprole_jovitep

Autor textu: Monja Prole

 

#jovitep #tepovanie #mladypodnikatel #mladipodniaktelia #podnikanie #biznis #vonetgroup #monjaprole #cistenie